ADO ’20 – Sportlust ’46

Gemakzuchtig Sportlust verspeeld 2-0 voorsprong en levert 2 dure punten in.

 

Het leek in de rust van de wedstrijd ADO ’20 – Sportlust er op dat Sportlust een makkelijke middag zou hebben. Een 1e helft waarin het heer en meester was op het veld en een 2-0 voorsprong leek een voorbode op een nieuwe overwinning. Niets was minder waar, de Woerdenaren kwamen met een verkeerde instelling na de thee in het veld en de thuisploeg was vastberaden om er nog iets goeds uit te halen. Gemakzuchtig liet Sportlust de ploeg over zich heen komen met als een echte domper een eigen goal in de 93 minuut waarbij beide ploegen weer op gelijke hoogte kwamen (2-2 )

 

Voorzichtig begin op goede eerste helft.

 

Sportlust begon enigszins voorzichtig aan de wedstrijd in Heemskerk, maar na een kleine 10 minuten ontworstelde het zich van ADO ’20 en wist een surplus aan voetbalkwaliteiten op te bouwen. De ploeg van Willem Romp bouwde gestaag aan een overwicht en dat betaalde zich uit in de 20e minuut. Een hoekschop van Timo Lutters belandde op het hoofd van Nordin Zoufri die op zijn beurt de bal voor de voeten van Barry Rog wist te koppen. Rog, dicht bij de 2e paal opgesteld, rondde de kans met de punt van zijn schoen af en bracht Sportlust aan de leiding. Sportlust kende een hele goede fase in de wedstrijd en moest eigenlijk alleen opletten bij snelle tegenstoten via Dylan George en Eon Herman. De uitbraken leverde echter maar 1 echte kans op die gepareerd werd door Rafael de Heij, doelman van Sportlust. De gasten uit Woerden hadden meer balbezit, meer aanvallen en het betere spel maar toch was het pas in de 393 minuut voordat Sportlust de voorsprong kon uitbouwen. Opnieuw was het Barry Rog die voor de treffer tekende. Een goede teruggelegde kopbal van Monteiro kon met het hoofd afgerond worden door Rog. Zo leek er bij de rust dus helemaal niets aan de hand voor Sportlust maar hoe anders verliep het restant van de wedstrijd.

 

Gemakzucht brengt Sportlust in de problemen.

 

Vanaf het eerste fluitsignaal van de 2e helft was het ADO ’20 dat vol op de aanval ging spelen. De ploeg uit Heemskerk wilde een snelle aansluitingstreffer maken om zodoende terug te komen in de wedstrijd. Sportlust dacht dit “wel eventjes te voorkomen” en daarmee deed het de thuisploeg een waar plezier. ADO ’20 zette Sportlust onder druk en de Woerdenaren wisten er niet meer onderuit te spelen. Duels werden heel vaak verloren door een feller spelend ADO ’20 en Sportlust speelde heel veel verkeerde passes bij elkaar. In de 60e minuut drong ADO ’20 het strafschopgebied van Sportlust binnen en kwam doelman Rafael de Heij uit zijn doel. Hij ging gestrekt naar de bal en bracht daarmee de aanvaller van ADO ’20 ten val, scheidsrechter Brinkman had geen andere keus dan de bal op de penaltystip te leggen. De strafschop werd onberispelijk binnengeschoten door Jesper de Vré en daarmee waren de Heemskerks weer terug in de wedstrijd. Hierna pakte Sportlust het enigszins op en kregen ze ook de kans om uit te lopen naar 1-3 of 1-4 maar deze grote kansen werden door onzorgvuldigheid verspeelt en bleef het dus spannend. Dat bleef het tot in de 93e minuut. ADO ’20 zette nog een keer aan en leverde een scherp aangesneden voorzet af in de 16 meter van Sportlust. Het was onoverzichtelijk maar een inglijdende Nadir Achahbar kreeg de bal op zijn voet maar in plaats dat de verdediger de bal naast het doel over de achtlijn heen schoot belandde de bal in de linkerbenedenhoek en dat betekende dus de 2-2. Zeer teleurgesteld verlieten de spelers het hoofdveld van ADO ’20 en lieten daarmee ook veel meegereisde supporters uit Woerden enigszins beteuterd achter.

 

Schandalig.

 

De eerste reactie van trainer Romp na de wedstrijd was duidelijk: Schandalig! “Als je in de rust zag hoe de jongens spraken en dachten over de wedstrijd”, “als je met zo’n instelling het veld weer in gaat dan kun je dergelijke wedstrijden nooit als winnaar uit de bus komen” aldus een zichtbaar boze en teleurgestelde trainer. Ook 2-voudig doelpuntenmaker Rog had er geen woorden voor. “Die 2 goals kunnen me nu gestolen worden, ik had liever drie punten gehad!”

 

Concurrentie loopt in.

 

Ondanks het punt verlies van Sportlust blijft het wel koploper in de 3e divisie A, het ziet wel dat er een aantal ploegen dichterbij komen. Als Sportlust mee wil gaan doen om de prijzen dan zullen de Woerdenaren minimaal het niveau van de 1e helft moeten halen en dat een hele wedstrijd moeten vasthouden. Het benutten van kansen zal vele malen verbeterd moeten worden en ook de schoten vanuit de 2e lijn kunnen ook wel beter uitgevoerd gaan worden. Natuurlijk is de weg nog lang, maar verbeteringen naar aanleiding van het vertoonde spel in de 2e helft kunnen niet langer op zich laten wachten en moeten vanaf nu zijn intrede moeten gaan doen.

 

Scherpenzeel op bezoek.

 

Volgende week komt promovendus Scherpenzeel op bezoek in Woerden. De volgende tegenstander van Sportlust won deze week met 3-1 van Sv Urk en zijn op de 8e plaats terug te vinden op de ranglijst. De wedstrijd op sportpark Cromwijck begint om 15.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter L.E. Cantineau. Dit is dan de eerste kans voor Sportlust om te laten zien dat het kan én wil mee gaan doen voor de prijzen.   

 

Opstelling Sportlust:

Rafael de Heij, Noël Hendriks (Jayden Mendes Delgado ), Fabio Helderton ( Coen v.d. Hoek ), Nadir Achahbar, Max Fichtinger, Jeffrey Buitenweg (Mike de Niet ), Sanny Monteiro, Christiaan van Hussen, Timo Lutters ( Luc Dielhof ), Barry Rog ( Lars van Huisstede ), Nordin Zoufri

Doe ook weer mee na de wedstrijd met de verkiezing Sport Inside Speler van het seizoen !

Stuur de naam van uw Man of The Match naar info@sportinside.tv  dit kan nog tot maandagavond 18.00 uur.

Daarna kunt u de nieuwe tussenstand bekijken op onze site https://sportinside.tv/speler-van-het-jaar/

 

Verslag: Willem Cnossen

Camera: Jan Spruit

Foto’s: Rob Werkhoven

DatumTijdThuisUitInfo
27 sep14:30HuizenExcelsior’314-2
27 sep14:30Genemuiden SCHSC ’21 (zon)3-2
27 sep14:30EemdijkROHDA Raalte (zon)1-1
27 sep14:30DOVOStaphorst0-1
27 sep14:30ScherpenzeelUrk3-1
27 sep15:00ADO ’20 (zon)Sportlust ’46 12-2
27 sep15:00DVS’33 ErmeloHarkemase Boys1-1
27 sep15:00Sparta NijkerkHercules (zon)5-0
28 sep14:00Hoogeveen (zon)TEC (zon)2-3
 TeamGP
1Sportlust ’46 1716
2Sparta Nijkerk715
3DVS’33 Ermelo715
4Staphorst715
5Genemuiden SC714
6ROHDA Raalte (zon)713
7Harkemase Boys712
8Scherpenzeel712
9Eemdijk711
10ADO ’20 (zon)711
11DOVO79
12Huizen79
13Excelsior’3176
14TEC (zon)76
15Hoogeveen (zon)75
16Hercules (zon)74
17Urk74
18HSC ’21 (zon)71
Days
Hours
Minutes
Seconds

Sportinside

Sportgala

Draag een sporter voor

Geef hier iemand op